Tootekood: TAJD227K010RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJD227K010RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 220uF; 10VDC; SMD; Case: D; 2917; ±10%
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 10V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 220µF