Tootekood: TAJD477K006RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJD477K006RNJ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 470uF; 6.3VDC; SMD; Case: D; 2917; ±10%
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 6.3V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 470µF