Tootekood: TAJR225K010RNJ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAJR225K010RNJ
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 2.2uF; 10VDC; SMD; Case: R; 0805; ±10%
Mounting SMD
Case R
Operating voltage 10V DC
Case - inch 805
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 2.2µF