Tootekood: TAP476K016CCS
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TAP476K016CCS
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Capacitance
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; 47uF; 16VDC; THT; ±10%; -55÷125°C; 5mm
Mounting THT
Operating voltage 16V DC
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Terminal pitch 5mm
Capacitance 47µF