Tape: fixing; W: 25mm; L: 33m; Thk: 1.1mm; double-sided; acrylic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TASMA AS127K 1,14MM/25MM/33M
Tootja: SCAPA
Tootja tootekood: TASMA AS127K 1,14MM/25MM/33M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: fixing; W: 25mm; L: 33m; Thk: 1.1mm; double-sided; acrylic
| Operating temperature | -40...80°C |
| Colour | white |
| Resistance to | elongation, UV rays |
| Version | double-sided |
| Width | 25mm |
| Length | 33m |
| Thickness | 1.1mm |
| Type of tape | fixing |
| Tape material | acrylic foam |
| Kind of adhesive | acrylic |
| Elongation at rupture | 1000% |