LED tape; white warm; 24V; LED/m: 224; 10mm; IP20; 120°; 9.6W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TAŚMA K-30/18-0960-24V
Tootja: KLUŚ
Tootja tootekood: TAŚMA K-30/18-0960-24V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; 24V; LED/m: 224; 10mm; IP20; 120°; 9.6W/m
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Width | 10mm |
| LED colour | white warm |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LEDs' features | dimming function, without cover |
| Conform to the norm | UL |
| LED per meter amount | 224 |
| Maximum power per meter | 9.6W/m |