LED tape; white neutral; 24V; LED/m: 196; 5mm; IP20; 120°; 9.1W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TAŚMA LED K-40-1091-24V 9.1W/M
Tootja: KLUŚ
Tootja tootekood: TAŚMA LED K-40-1091-24V 9.1W/M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white neutral; 24V; LED/m: 196; 5mm; IP20; 120°; 9.1W/m
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Width | 5mm |
| Thickness | 1.5mm |
| LED colour | white neutral |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LEDs' features | dimming function, without cover |
| Conform to the norm | UL |