LED tape; RGBW; 24V; LED/m: 384; 10mm; IP65; 120°; 15.3W/m; CRImin: 90
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TAŚMA LED WP-K-1530-RGB+W-IP65-24V 15.3W
Tootja: KLUŚ
Tootja tootekood: TAŚMA LED WP-K-1530-RGB+W-IP65-24V 15.3W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; RGBW; 24V; LED/m: 384; 10mm; IP65; 120°; 15.3W/m; CRImin: 90
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP65 |
| Width | 10mm |
| Thickness | 3mm |
| Producer guarantee (months) | 60 |
| LED colour | RGBW |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| LEDs' features | dimming function, in gel |
| Luminosity of green colour | 300lm/m |
| Luminosity of blue colour | 60lm/m |
| Conform to the norm | UL |