Tape: sealing; W: 40mm; L: 30m; Thk: 2mm; grey; caoutchouc hot-melt
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TASMA PS3301 2MM/40MM/30M-1
Tootja: INTRA
Tootja tootekood: TASMA PS3301 2MM/40MM/30M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: sealing; W: 40mm; L: 30m; Thk: 2mm; grey; caoutchouc hot-melt
| Colour | grey |
| Version | one-sided adhesive |
| Width | 40mm |
| Length | 30m |
| Thickness | 2mm |
| Tape application | cushioning, filling, sealing |
| Type of tape | sealing |
| Tape material | PE foam |
| Elongation at rupture | 130% |