Tape: sealing; W: 50mm; L: 30m; Thk: 4mm; grey; caoutchouc hot-melt
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TASMA PS3301 4MM/50MM/30M-1
Tootja: INTRA
Tootja tootekood: TASMA PS3301 4MM/50MM/30M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: sealing; W: 50mm; L: 30m; Thk: 4mm; grey; caoutchouc hot-melt
| Colour | grey |
| Version | one-sided adhesive |
| Width | 50mm |
| Length | 30m |
| Thickness | 4mm |
| Tape application | cushioning, filling, sealing |
| Type of tape | sealing |
| Tape material | PE foam |
| Elongation at rupture | 130% |