Driver; PWM controller,stepper motor controller; 1.5A; 4.5÷34V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TB6560AFG(O,8)
Tootja: TOSHIBA
Tootja tootekood: TB6560AFG(O,8)
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; PWM controller,stepper motor controller; 1.5A; 4.5÷34V
| Output current | 1.5A |
| Mounting | SMD |
| Case | QFP64 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -30...85°C |
| Number of channels | 2 |
| Interface | PWM |
| Output voltage | 4.5...34V |
| Input voltage | 0...5.5V |
| Kind of integrated circuit | stepper motor controller |