Driver; load switch,transistor array; 0.5A; 2÷50V; Channels: 8
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
TBD62084AFG(Z,EL)
Tootja: TOSHIBA
Tootja tootekood: TBD62084AFG(Z,EL)
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; load switch,transistor array; 0.5A; 2÷50V; Channels: 8
| Output current | 500mA |
| Mounting | SMD |
| Case | SOP18 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 8 |
| Application | for inductive load |
| Output voltage | 2...50V |
| Input voltage | 0...25V |
| Kind of integrated circuit | transistor array |