Module: meter; temperature; on panel; 100÷240VAC; -10÷50°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TC4W-N4N
Tootja: AUTONICS
Tootja tootekood: TC4W-N4N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: meter; temperature; on panel; 100÷240VAC; -10÷50°C
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| Mounting hole diameter | 92x45mm |
| Body dimensions | 96x48x70.5mm |
| Kind of display used | LED |
| Additional functions | LED status indicator |
| Kind of temperature sensor | Cu50, Pt100, thermocouple J, thermocouple K, thermocouple L |
| Controlled parameter | temperature |
| The programming method | foil keypad |
| Input 1 properties | RTD, thermocouple |
| Display height 1 | 20mm |