Signaller: lighting-sound; 24VDC; LED; red; IP66; Ø102x105mm; 105dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TCC-0008
Tootja: KLAXON SIGNALS
Tootja tootekood: TCC-0008
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting-sound; 24VDC; LED; red; IP66; Ø102x105mm; 105dB
| Mounting | for wall mounting |
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -40...55°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Body material | ABS |
| Light source | LED |
| Sound level | 105dB |
| Signalling method | blinking light, continuous light, siren |
| Cover material | polycarbonate |
| Type of signaller | lighting-sound |