Tootekood: TCJB335M035R0200
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJB335M035R0200
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 3.3uF; 35VDC; Case: B; 1210; ESR: 200mΩ
Mounting SMD
Case B
Operating voltage 35V DC
Case - inch 1210
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 3.3µF
Case - mm 3528
Kind of capacitor low ESR
Type of capacitor tantalum-polymer
ESR value 200mΩ