Tootekood: TCJD475M063R0120
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TCJD475M063R0120
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum-polymer; 4.7uF; 63VDC; Case: D; 2917; ESR: 120mΩ
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 63V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 4.7µF
Case - mm 7343
Kind of capacitor low ESR
Type of capacitor tantalum-polymer
ESR value 120mΩ