Inductor: wire; THT; 497uH; 100mΩ; -40÷125°C; ±25%; 170A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TCK-017
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TCK-017
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; THT; 497uH; 100mΩ; -40÷125°C; ±25%; 170A
| Mounting | THT |
| Resistance | 100mΩ |
| Max. operating current | 170A |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±25% |
| Dimensions | 11.5x11.5x8.8mm |
| Inductance | 497µH |
| Type of inductor | wire |