Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 60mΩ; -40÷125°C; ±20%; 2A; 5.2x5.8x5.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TCK-044
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TCK-044
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 60mΩ; -40÷125°C; ±20%; 2A; 5.2x5.8x5.2mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 60mΩ |
| Max. operating current | 2A |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Dimensions | 5.2x5.8x5.2mm |
| Inductance | 3.3µH |
| Type of inductor | wire |