Inductor: wire; SMD; 10uH; 100mΩ; -40÷125°C; ±20%; 1.44A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TCK-047
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TCK-047
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 100mΩ; -40÷125°C; ±20%; 1.44A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 100mΩ |
| Max. operating current | 1.44A |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Dimensions | 5.2x5.8x4.6mm |
| Inductance | 10µH |
| Type of inductor | wire |