Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 25mΩ; -40÷125°C; ±20%; 3.8A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TCK-059
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TCK-059
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 25mΩ; -40÷125°C; ±20%; 3.8A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 25mΩ |
| Max. operating current | 3.8A |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Dimensions | 5.2x5.8x4.5mm |
| Inductance | 2.2µH |
| Type of inductor | wire |