Inductor: wire; SMD; 33uH; 130mΩ; -40÷125°C; ±20%; 1.2A; 7x7.8x5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TCK-069
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TCK-069
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; 130mΩ; -40÷125°C; ±20%; 1.2A; 7x7.8x5mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 130mΩ |
| Max. operating current | 1.2A |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Dimensions | 7x7.8x5mm |
| Inductance | 33µH |
| Type of inductor | wire |