Optocoupler; SMD; Ch: 1; OUT: transistor; Uinsul: 3.75kV; Uce: 70V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TCMT1104
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: TCMT1104
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler; SMD; Ch: 1; OUT: transistor; Uinsul: 3.75kV; Uce: 70V
| Mounting | SMD |
| Case | SSOP4 |
| Number of channels | 1 |
| Max. off-state voltage | 6V |
| Turn-on time | 3µs |
| Insulation voltage | 3.75kV |
| Kind of output | transistor |
| Collector-emitter voltage | 70V |
| Turn-off time | 20µs |
| CTR@If | 160...320% @10mA |
| Conform to the norm | UL, VDE |