Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 9.6÷32VDC; RJ45
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TCSESU053FN0
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: TCSESU053FN0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 9.6÷32VDC; RJ45
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 9.6...32V DC |
| Operating temperature | 0...60°C |
| IP rating | IP30 |
| Series | ConneXium |
| Width | 25mm |
| Height | 114mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps |
| Number of ports | 5 |
| Depth | 79mm |
| Connection | RJ45 |