Cable tie; with a hole for screw mounting; L: 171.5mm; W: 3.7mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
TCV-155
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: TCV-155
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; with a hole for screw mounting; L: 171.5mm; W: 3.7mm
| Colour | natural |
| Version | with a hole for screw mounting |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Mounting hole diameter | 5.2mm |
| Length | 171.5mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 176.5N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 3.7mm |
| Loop diameter max | 40mm |