Cable tie; with a hole for screw mounting; L: 221.3mm; W: 4.2mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
TCV-205
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: TCV-205
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; with a hole for screw mounting; L: 221.3mm; W: 4.2mm
| Colour | natural |
| Version | with a hole for screw mounting |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Mounting hole diameter | 5.2mm |
| Length | 221.3mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 215.5N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 4.2mm |
| Loop diameter max | 52mm |