Converter: DC/DC; 5W; Uin: 4.5÷13.2V; Uout: 12VDC; Iout: 420mA; SMD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TDN 5-0912WISM
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TDN 5-0912WISM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 5W; Uin: 4.5÷13.2V; Uout: 12VDC; Iout: 420mA; SMD
| Output current | 420mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 5W |
| Operating temperature | -40...75°C |
| Protection | short circuit protection |
| Series | TDN 5WISM |
| Body dimensions | 13.2x9.1x10.2mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV |
| Efficiency | 83% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 100kHz |