Converter: DC/DC; 5W; Uin: 18÷75V; Uout: 9VDC; Iout: 555mA; SMD; 2.7g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TDN 5-4819WISM
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TDN 5-4819WISM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 5W; Uin: 18÷75V; Uout: 9VDC; Iout: 555mA; SMD; 2.7g
| Mounting | SMT |
| Power | 5W |
| Operating temperature | -40...75°C |
| Protection | short circuit protection |
| Series | TDN 5WISM |
| Body dimensions | 13.2x9.1x10.2mm |
| Output voltage | 9V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV |
| Efficiency | 81% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 100kHz |