Converter: DC/DC; 3W; Uin: 4.5÷18V; Uout: 12VDC; Iout: 250mA; SMD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TDR 3-1212WISM
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TDR 3-1212WISM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uin: 4.5÷18V; Uout: 12VDC; Iout: 250mA; SMD
| Output current | 250mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | short circuit protection |
| Series | TDR 3WI |
| Body dimensions | 18.9x12.8x8.7mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Input voltage | 4.5...18V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV |
| Efficiency | 82% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 100kHz |