Converter: DC/DC; 3W; Uin: 18÷75V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; SMD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TDR 3-4823WISM
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TDR 3-4823WISM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uin: 18÷75V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; SMD
| Output current | 100mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | short circuit protection |
| Series | TDR 3WI |
| Body dimensions | 18.9x12.8x8.7mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV |
| Efficiency | 81% |
| Output current 2 | 100mA |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 100kHz |