Transistor: NPN; bipolar; BRT; 50V; 0.1A; 0.32W; SOT23; R1: 22kΩ
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
TDTC124E,LM(T
Tootja: TOSHIBA
Tootja tootekood: TDTC124E,LM(T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; BRT; 50V; 0.1A; 0.32W; SOT23; R1: 22kΩ
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Kind of package | reel, tape |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 320mW |
| Collector current | 100mA |
| Frequency | 250MHz |
| Collector-emitter voltage | 50V |
| Kind of transistor | BRT |
| Base-emitter resistor | 22kΩ |
| Base resistor | 22kΩ |