Power supply: switching
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
7.0
Tootekood:
TE10A1203F01
Tootja: Advanced Energy
Tootja tootekood: TE10A1203F01
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching
| Output current | 1A |
| Power | 12W |
| Operating temperature | -20...50°C |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | IT |
| Maximum output current | 1A |
| Output voltage | 12V |
| Efficiency | 87% |
| Number of outputs | 1 |