Power supply: switching
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TE150A1551N01
Tootja: Advanced Energy
Tootja tootekood: TE150A1551N01
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching
| Output current | 10A |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | IT |
| Maximum output current | 10A |
| Output voltage | 15V |
| Number of outputs | 1 |