Power supply: switching
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
TE20A0703F02
Tootja: Advanced Energy
Tootja tootekood: TE20A0703F02
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching
| Output current | 2A |
| Power | 15W |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | IT |
| Maximum output current | 2A |
| Output voltage | 7.5V |
| Conform to the norm | CE |