TE40A0503F01
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
TE40A0503F01
Tootja: Advanced Energy
Tootja tootekood: TE40A0503F01
Spetsifikatsioon tootele TE40A0503F01
| Output current | 5A |
| Power | 25W |
| Operating temperature | -20...50°C |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | IT |
| Maximum output current | 5A |
| Output voltage | 5V |
| Conform to the norm | CE |