Driver; stepper motor controller; 1.5A; 3.1W; Channels: 2; DIP16
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEA3718
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: TEA3718
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; stepper motor controller; 1.5A; 3.1W; Channels: 2; DIP16
| Output current | 1.5A |
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 10...50V |
| Case | DIP16 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 2 |
| Kind of integrated circuit | stepper motor controller |