Torch: LED; 10h; Colour: black; L: 245mm; 280lm; 452g; Ø: 48mm; IP54
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEC-REBELLIGHTX300
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Torch: LED; 10h; Colour: black; L: 245mm; 280lm; 452g; Ø: 48mm; IP54
| IP rating | IP54 |
| Body material | aluminium |
| Length | 245mm |
| Body colour | black |
| Diameter | 48mm |
| Power supply | 3 batteries 1,5V LR14 (C) |
| Luminosity | 280lm |
| Type of torch | LED |
| Net weight | 452g |