Enclosure: multipurpose; with fixing lugs,with panel; TEKAL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEKAL 11-E.30
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAL 11-E.30
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; with fixing lugs,with panel; TEKAL
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with fixing lugs, with panel |
| Dimension Y | 70mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 60mm |
| Dimension Z | 31mm |
| Panel material | ABS |