Enclosure: multipurpose; with panel; TEKAL; X: 60mm; Y: 100mm; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEKAL 12.30
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAL 12.30
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; with panel; TEKAL; X: 60mm; Y: 100mm; grey
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with panel |
| Dimension Y | 100mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 60mm |
| Dimension Z | 31mm |
| Panel material | ABS |