Enclosure: multipurpose; with fixing lugs,with panel; TEKAL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEKAL 22-E.30 -AS
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAL 22-E.30 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; with fixing lugs,with panel; TEKAL
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with fixing lugs, with panel |
| Dimension Y | 145mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 85mm |
| Dimension Z | 37mm |
| Panel material | ABS |