Enclosure: multipurpose; with panel; TEKAL; X: 85mm; Y: 160mm; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEKAL 23.30
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAL 23.30
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; with panel; TEKAL; X: 85mm; Y: 160mm; grey
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with panel |
| Dimension Y | 160mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 85mm |
| Dimension Z | 37mm |
| Panel material | ABS |