Enclosure: multipurpose; with panel; TEKAL; X: 106mm; Y: 145mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEKAL 32.29
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAL 32.29
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; with panel; TEKAL; X: 106mm; Y: 145mm
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with panel |
| Dimension Y | 145mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 106mm |
| Dimension Z | 46mm |
| Panel material | ABS |