Enclosure: multipurpose; with fixing lugs,with panel; TEKAL
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEKAL 33-E.29
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAL 33-E.29
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; with fixing lugs,with panel; TEKAL
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with fixing lugs, with panel |
| Dimension Y | 175mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 106mm |
| Dimension Z | 46mm |
| Panel material | ABS |