Enclosure: multipurpose; with panel; TEKAL; X: 167mm; Y: 110mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEKAL 41.29
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAL 41.29
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; with panel; TEKAL; X: 167mm; Y: 110mm
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with panel |
| Dimension Y | 110mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 167mm |
| Dimension Z | 53mm |
| Panel material | ABS |