Enclosure: multipurpose; with fixing lugs; TEKAM; X: 85mm; Y: 100mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEKAM 21-E.7 -AS
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAM 21-E.7 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; with fixing lugs; TEKAM; X: 85mm; Y: 100mm
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with fixing lugs |
| Dimension Y | 100mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 85mm |
| Dimension Z | 37mm |
| Panel material | zinc and aluminium alloy |
| Panel colour | grey |