Enclosure: multipurpose; TEKAM; X: 106mm; Y: 110mm; Z: 45mm; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEKAM 31.7 -AS
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAM 31.7 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; TEKAM; X: 106mm; Y: 110mm; Z: 45mm; grey
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Dimension Y | 110mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 106mm |
| Dimension Z | 45mm |
| Panel material | zinc and aluminium alloy |
| Panel colour | grey |