Enclosure: multipurpose; with fixing lugs; TEKAM; X: 106mm; Z: 45mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
TEKAM 33-E.9 -AS
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAM 33-E.9 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; with fixing lugs; TEKAM; X: 106mm; Z: 45mm
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with fixing lugs |
| Dimension Y | 175mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 106mm |
| Dimension Z | 45mm |
| Panel material | zinc and aluminium alloy |
| Panel colour | black |