Enclosure: multipurpose; with fixing lugs; TEKAM; X: 170mm; Z: 82mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEKAM52L-E.9
Tootja: TEKO
Tootja tootekood: TEKAM52L-E.9
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: multipurpose; with fixing lugs; TEKAM; X: 170mm; Z: 82mm
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | aluminium |
| Type of enclosure | multipurpose |
| Version | with fixing lugs |
| Dimension Y | 200mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 170mm |
| Dimension Z | 82mm |
| Panel material | zinc and aluminium alloy |
| Panel colour | black |