Converter: DC/DC; 10W; Uin: 36÷75V; 15VDC; Iout: 670mA; 2"x1"; 32g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TEN 10-4813
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TEN 10-4813
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 36÷75V; 15VDC; Iout: 670mA; 2"x1"; 32g
| Output current | 670mA |
| Mounting | THT |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | anti-overload, short circuit protection |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.2mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Efficiency | 83% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 300kHz |