Converter: DC/DC; 50W; Uin: 18÷36V; 12VDC; Iout: 4170mA; 2"x1"; 30g
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
TEN 50-2412
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TEN 50-2412
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 50W; Uin: 18÷36V; 12VDC; Iout: 4170mA; 2"x1"; 30g
| Output current | 4.17A |
| Mounting | THT |
| Power | 50W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | short circuit protection |
| Body dimensions | 50.8x25.4x11mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Efficiency | 92% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 320kHz |