Tootekood: TFM201210ALMA1R0MTAA
Tootja: TDK
Tootja tootekood: TFM201210ALMA1R0MTAA
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: coil; SMD; 0805; 1uH; 2.2A; 81mΩ; ±20%; 1MHz
Mounting SMD
Resistance 81mΩ
Case - inch 805
Tolerance ±20%
Operating current 2.2A
Inductance 1µH
Case - mm 2012
Type of inductor coil
Test frequency 1MHz